Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 124

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Костянтинівка 124 7,9/05/2021 14:40

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 21:20
Дарниця 21:40 21:42
Ніжин 22:57 22:59
Бахмач-Пас. 23:48 23:50
Конотоп-Пас. 00:14 00:20
Путивль 01:08 01:13
Ворожба 01:45 02:07
Суми 03:00 03:20
Тростянець-Смородине 04:12 04:15
Харків-Пас. 06:40 07:06
Зміїв 07:49 07:51
Балаклія 08:31 08:33
Ізюм 09:28 09:30
Святогірськ 09:56 09:58
Лиман 10:27 10:30
Слов'янський Курорт 10:52 10:59
Краматорськ 11:20 11:25
Дружківка 11:36 11:38
Костянтинівка 12:00

Розклад у зворотньому напрямку