Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 2

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Костянтинівка Івано-Франківськ 2 11/04-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 20:34

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Костянтинівка 16:34
Дружківка 16:51 16:53
Краматорськ 17:05 17:07
Слов'янський Курорт 17:27 17:29
Лиман 17:51 17:53
Святогірськ 18:21 18:23
Ізюм 18:52 18:54
Харків-Пас. 20:44 21:07
Полтава-Київська 23:20 23:40
Київ-Пас. 03:42 04:02
Львів 10:21 10:41
Івано-Франківськ 13:08

Розклад у зворотньому напрямку