Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 732

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Запоріжжя 732 (ІНТЕРСІТІ+) 28/03-24/10/2021 щоденно, крім 11,13,19,21/10/2021 7:38

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 07:08
Ім.тараса Шевченка 09:32 09:33
Знам'янка-Пас. 10:44 10:45
Олександрія 11:18 11:19
П'ятихатки 12:05 12:06
Кам'янське-Пас. 12:51 12:52
Дніпро-Головний 13:17 13:27
Запоріжжя-1 14:46

Розклад у зворотньому напрямку