Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 218

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Рахів Київ 218 з 2/11/2020 по парних 15:55

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Рахів 18:00
Ясіня 18:43 18:48
Ворохта 19:37 19:42
Яремче 20:24 20:34
Делятин 20:49 20:57
Івано-Франківськ 22:00 22:25
Львів 00:58 01:28
Шепетівка 05:01 05:16
Київ-Пас. 09:55

Розклад у зворотньому напрямку