Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 890

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Вінниця Коростень 890 з 25/10/2020 щоденно, крім понеділків 3:43

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Вінниця 13:53
Калинівка-1 14:14 14:16
Козятин-1 14:48 14:53
Бердичів 15:20 15:22
Житомир 16:09 16:13
Горбаші 16:34 16:36
Нова Борова 16:57 16:59
Коростень 17:35

Розклад у зворотньому напрямку