Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 21

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Трускавець 21 з 26/10/2020 по парних, при двох непарних 30,2,4 18:18

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 20:15
Суми 23:02 23:07
Ворожба 23:54 00:14
Конотоп-Пас. 01:14 01:16
Київ-Пас. 03:42 04:02
Вінниця 06:46 06:52
Хмельницький 08:35 08:37
Тернопіль-Пас. 10:14 10:19
Львів 12:08 12:28
Дрогобич 13:52 14:16
Трускавець 14:33

Розклад у зворотньому напрямку