Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 22

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Трускавець Харків 22 з 25/10/2020 по непарних, при двох непарних 31,3,5 18:47

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Трускавець 16:00
Дрогобич 16:16 16:40
Львів 18:07 18:27
Тернопіль-Пас. 20:18 20:23
Хмельницький 22:00 22:02
Вінниця 23:46 23:48
Київ-Пас. 02:22 02:42
Конотоп-Пас. 05:21 05:24
Ворожба 06:37 06:57
Суми 07:48 07:53
Харків-Пас. 10:47

Розклад у зворотньому напрямку