Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 81

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ужгород Київ 81 ("ДЕСНА") з 25/10/2020 щоденно 15:35

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ужгород 15:52
Чоп-Пас. 16:18 16:58
Батьово-Пас. 17:21 17:23
Мукачево 17:59 18:05
Карпати 18:22 18:23
Свалява 18:31 18:34
Воловець 19:06 19:16
Славське 20:13 20:16
Сколе 20:44 20:46
Стрий 21:16 21:20
Львів 22:25 22:51
Тернопіль-Пас. 00:37 00:41
Підволочиськ 01:27 01:29
Хмельницький 02:27 02:30
Вінниця 04:17 04:21
Козятин-1 05:11 05:13
Київ-Пас. 07:27

Розклад у зворотньому напрямку