Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 88

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ковель Новоолексіївка 88 з 26/10/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2 25:06

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ковель-Пас. 10:14
Рожище 11:13 11:15
Ківерці 11:32 11:54
Луцьк 12:10 12:33
Ківерці 12:50 12:51
Рівне 13:42 13:49
Здолбунів-Пас. 14:03 14:15
Острог 14:40 14:42
Кривин 14:59 15:01
Славута-1 15:15 15:17
Шепетівка 15:40 15:42
Полонне 16:15 16:17
Печанівка 16:44 16:46
Чуднів-Волинський 17:09 17:11
Бердичів 17:41 17:43
Козятин-1 18:10 18:36
Біла Церква 20:28 20:30
Миронівка 21:29 21:31
Корсунь 22:05 22:08
Городище 22:28 22:39
Ім.тараса Шевченка 23:20 00:32
Знам'янка-Пас. 01:45 01:50
Олександрія 02:27 02:29
П'ятихатки 03:48 03:50
Верхівцеве 04:22 04:24
Кам'янське-Пас. 04:50 04:52
Дніпро-Головний 05:25 05:50
Синельникове-1 07:02 07:04
Запоріжжя-1 08:00 08:05
Мелітополь-Пас. 09:48 10:08
Якимівка 10:32 10:34
Партизани 11:07 11:09
Новоолексіївка 11:20

Розклад у зворотньому напрямку