Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 88

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Новоолексіївка Ковель 88 з 27/10/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3 25:16

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Новоолексіївка 12:20
Партизани 12:34 12:36
Якимівка 13:23 13:25
Мелітополь-Пас. 13:53 14:13
Запоріжжя-1 15:51 15:56
Синельникове-1 16:50 16:52
Дніпро-Головний 17:40 18:00
Кам'янське-Пас. 18:37 18:39
Верхівцеве 19:17 19:19
П'ятихатки 20:14 20:16
Олександрія 21:43 21:46
Знам'янка-Пас. 22:35 22:40
Ім.тараса Шевченка 23:52 00:46
Городище 01:30 01:32
Корсунь 01:51 01:53
Миронівка 02:23 02:25
Біла Церква 03:18 03:20
Козятин-1 05:07 05:29
Бердичів 05:56 05:58
Чуднів-Волинський 06:27 06:29
Печанівка 06:48 06:50
Полонне 07:07 07:09
Шепетівка 07:37 07:39
Славута-1 08:00 08:02
Кривин 08:15 08:17
Острог 08:33 08:35
Здолбунів-Пас. 08:58 09:15
Рівне 09:30 09:40
Ківерці 10:46 10:48
Луцьк 11:05 11:28
Ківерці 11:49 12:13
Рожище 12:32 12:37
Ковель-Пас. 13:36

Розклад у зворотньому напрямку