Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 88

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Новоолексіївка Ковель 88 цілий рік по парних (крім 16,18,20/03/2021), при двох непарних 30,2,4 25:16

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Новоолексіївка 12:20
Партизани 12:34 12:36
Якимівка 13:23 13:25
Мелітополь-Пас. 13:53 14:13
Запоріжжя-1 15:51 15:56
Синельникове-1 16:50 16:52
Дніпро-Головний 17:40 18:00
Кам'янське-Пас. 18:37 18:39
Верхівцеве 19:16 19:18
П'ятихатки 20:09 20:25
Олександрія 21:50 21:52
Знам'янка-Пас. 22:32 22:37
Ім.тараса Шевченка 23:52 00:46
Городище 01:29 01:31
Корсунь 01:50 01:52
Миронівка 02:23 02:25
Біла Церква 03:18 03:20
Козятин-1 05:02 05:24
Бердичів 05:50 05:52
Чуднів-Волинський 06:20 06:22
Печанівка 06:41 06:43
Полонне 07:03 07:05
Шепетівка 07:40 07:42
Славута-1 08:06 08:08
Кривин 08:23 08:25
Острог 08:45 08:47
Здолбунів-Пас. 09:15 09:27
Рівне 09:42 09:50
Ківерці 10:51 10:53
Луцьк 11:09 11:32
Ківерці 11:50 12:13
Рожище 12:32 12:37
Ковель-Пас. 13:36

Розклад у зворотньому напрямку