Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 136

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Чернівці Одеса 136 з 25/10/2020 по непарних, при двох непарних 29,1,3 18:29

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Чернівці 15:35
Снятин 16:16 16:18
Заболотів 16:38 16:40
Коломия 17:02 17:06
Коршів 17:28 17:30
Івано-Франківськ 18:13 18:23
Ходорів 19:53 19:57
Львів 21:19 21:41
Тернопіль-Пас. 23:50 23:56
Волочиськ 00:55 00:57
Хмельницький 01:52 01:56
Деражня 02:25 02:27
Жмеринка-Пас. 03:24 03:44
Вапнярка 04:54 04:56
Крижопіль 05:31 05:33
Кодима 06:03 06:05
Подільськ 07:01 07:21
Затишшя 08:05 08:07
Роздільна-1 08:57 08:59
Одеса-Головна 10:04

Розклад у зворотньому напрямку