Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 136

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Чернівці 136 з 26/10/2020 по парних, при двох непарних 30,2,4 17:27

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 16:35
Роздільна-1 17:35 17:37
Затишшя 18:25 18:27
Подільськ 19:17 19:32
Кодима 20:23 20:25
Крижопіль 20:57 20:59
Вапнярка 21:17 21:19
Жмеринка-Пас. 22:24 22:44
Деражня 23:47 23:49
Хмельницький 00:22 00:27
Волочиськ 01:24 01:26
Тернопіль-Пас. 02:18 02:23
Львів 04:21 04:53
Ходорів 05:59 06:01
Івано-Франківськ 07:18 07:25
Коршів 08:17 08:19
Коломия 08:36 08:39
Заболотів 08:57 08:59
Снятин 09:14 09:16
Чернівці 10:02

Розклад у зворотньому напрямку