Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 786

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Шостка 786 до 27/03/2021 щоденно 4:06

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 07:21
Видубичі 07:32 07:34
Дарниця 07:44 07:46
Ніжин 08:54 08:56
Плиски 09:26 09:28
Бахмач-Київ. 09:46 09:48
Бахмач-Пас. 09:52 09:54
Конотоп-Пас. 10:16 10:18
Кролевець 10:52 10:54
Терещенська 11:12 11:14
Шостка 11:27

Розклад у зворотньому напрямку