Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 107

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ужгород Одеса 107 з 25/10/2020 щоденно 18:48

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ужгород 20:02
Чоп-Пас. 20:27 20:56
Батьово-Пас. 21:18 21:20
Мукачево 21:55 22:00
Карпати 22:17 22:18
Свалява 22:30 22:33
Воловець 23:06 23:14
Лавочне 23:48 23:57
Славське 00:10 00:12
Сколе 00:40 00:42
Стрий 01:15 01:17
Львів 02:20 02:53
Тернопіль-Пас. 04:54 04:59
Волочиськ 05:57 05:59
Хмельницький 06:55 07:01
Деражня 07:31 07:33
Жмеринка-Пас. 08:32 08:55
Вапнярка 10:05 10:07
Крижопіль 10:24 10:26
Кодима 10:55 10:57
Подільськ 11:51 12:14
Роздільна-1 13:44 13:46
Одеса-Застава 1 14:34 14:36
Одеса-Головна 14:50

Розклад у зворотньому напрямку