Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 20

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Попасна Киів 20 з 25/10/2020 щоденно 13:40

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Попасна 19:06
Лоскутівка 19:41 19:43
Лисичанськ 20:16 20:24
Рубіжне 20:41 20:49
Кремінне 21:04 21:06
Сватове 21:43 21:45
Куп'янськ-Вузл. 22:52 23:13
Харків-Бал. 01:10 01:15
Полтава-Київська 03:36 03:56
Київ-Пас. 08:46

Розклад у зворотньому напрямку