Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 601

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Солотвино Львів 601 25/12/2020-27/03/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 12:30

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Солотвино-1 17:30
Солотвино-Лікар. 17:43 17:44
Тересва 18:11 18:16
Тячів 18:35 18:40
Буштина 18:57 18:59
Хуст 19:25 19:30
Королево 19:55 20:15
Виноградів-Закарпатський 20:34 20:40
Берегове 21:22 21:27
Батьово-Пас. 22:01 22:05
Чоп-Пас. 22:29 22:49
Ужгород 23:14 23:34
Перечин 23:59 00:02
Великий Березний 00:28 00:30
Кострино 00:56 00:57
Ставне 01:25 01:26
Волосянка-Закарпатська 01:41 01:43
Сянки 02:19 02:21
Турка 02:56 02:58
Стрілки 03:33 03:35
Старий Самбір 03:56 03:58
Самбір 04:29 04:36
Львів 06:00

Розклад у зворотньому напрямку