Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 601

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Солотвино Львів 601 з 25/12/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3 12:14

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Солотвино-1 17:46
Солотвино-Лікар. 17:59 18:00
Тересва 18:27 18:32
Тячів 18:51 18:56
Буштина 19:13 19:15
Хуст 19:41 19:46
Королево 20:15 20:35
Виноградів-Закарпатський 20:49 20:55
Берегове 21:36 21:41
Батьово-Пас. 22:14 22:20
Чоп-Пас. 22:43 23:03
Ужгород 23:28 23:48
Перечин 00:14 00:16
Великий Березний 00:44 00:46
Кострино 01:09 01:10
Ставне 01:32 01:33
Волосянка-Закарпатська 01:44 01:46
Сянки 02:24 02:26
Турка 02:57 02:59
Стрілки 03:35 03:37
Старий Самбір 03:58 04:00
Самбір 04:29 04:36
Львів 06:00

Розклад у зворотньому напрямку