Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 12

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Новоолексіївка Київ 12 ("СЛАВУТИЧ") з 25/10/2020 щоденно 12:58

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Новоолексіївка 19:10
Мелітополь-Пас. 20:26 20:31
Запоріжжя-1 21:55 22:03
Дніпро-Головний 23:38 23:58
Кам'янське-Пас. 00:34 00:36
П'ятихатки 01:35 01:37
Олександрія 02:50 02:52
Знам'янка-Пас. 03:34 03:44
Ім.тараса Шевченка 04:57 05:02
Київ-Пас. 08:08

Розклад у зворотньому напрямку