Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 82

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Новоолексіївка Харків 82 ("ХАРКІВ") 13/12/2020-29/05/2021, з 15/09/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3; 31/05-14/09/2021 щоденно 7:37

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Новоолексіївка 22:18
Якимівка 23:17 23:19
Мелітополь-Пас. 23:41 00:01
Запоріжжя-1 01:30 01:35
Синельникове-1 02:29 02:31
Павлоград-1 03:04 03:06
Лозова-Пас. 04:05 04:07
Лихачове 04:48 04:50
Харків-Пас. 05:55

Розклад у зворотньому напрямку