Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 42

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Трускавець Дніпро 42 з 26/10/2020 по парних, при двох непарних 30,2,4 20:25

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Трускавець 13:10
Дрогобич 13:29 13:59
Львів 15:24 15:49
Підзамче 16:01 16:03
Красне 16:32 16:50
Злочів 17:12 17:14
Тернопіль-Пас. 18:09 18:14
Підволочиськ 19:03 19:05
Хмельницький 20:09 20:24
Вінниця 22:23 22:31
Козятин-1 23:28 23:33
Біла Церква 01:13 01:15
Миронівка 02:12 02:14
Корсунь 02:48 02:58
Городище 03:18 03:20
Ім.тараса Шевченка 04:01 04:16
Кам'янка 04:36 04:38
Фундукліївка 04:52 04:54
Знам'янка-Пас. 05:41 05:44
Олександрія 06:20 06:22
П'ятихатки 07:38 07:54
Вільногірськ 08:14 08:16
Верхньодніпровськ 08:41 08:43
Кам'янське-Пас. 08:58 09:00
Дніпро-Головний 09:35

Розклад у зворотньому напрямку