Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 110

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Херсон 110 з 30/10/2020 по парних 19:02

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 16:21
Підзамче 16:32 16:34
Красне 17:07 17:09
Злочів 17:31 17:33
Тернопіль-Пас. 18:29 18:44
Підволочиськ 19:34 19:36
Волочиськ 19:46 19:48
Хмельницький 20:46 20:51
Деражня 21:23 21:25
Жмеринка-Пас. 22:27 22:47
Вінниця 23:31 23:35
Козятин-1 00:27 00:42
Біла Церква 02:20 02:22
Миронівка 03:11 03:13
Ім.тараса Шевченка 04:45 05:00
Фундукліївка 05:31 05:33
Чорноліська 06:05 06:07
Куцівка 07:10 07:12
Долинська 07:32 07:52
Казанка 08:25 08:27
Новий Буг 08:50 08:52
Явкине 09:28 09:30
Миколаїв Пас. 10:19 10:24
Херсон 11:23

Розклад у зворотньому напрямку