Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 81

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Новоолексіївка 81 ("ХАРКІВ") 14/12/2020-28/05/2021, з 14/09/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2; 30/05-13/09/2021 щоденно 7:41

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 22:01
Лихачове 23:10 23:12
Лозова-Пас. 23:56 23:58
Павлоград-1 00:50 00:52
Синельникове-1 01:33 01:35
Запоріжжя-1 02:29 02:34
Мелітополь-Пас. 04:12 04:32
Якимівка 04:57 04:59
Новоолексіївка 05:42

Розклад у зворотньому напрямку