Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 81

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Новоолексіївка 81 ("ХАРКІВ") з 26/10/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2 7:31

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 23:34
Лихачове 00:45 00:47
Лозова-Пас. 01:30 01:32
Павлоград-1 02:24 02:26
Запоріжжя-1 03:47 03:52
Мелітополь-Пас. 05:33 05:53
Якимівка 06:18 06:20
Новоолексіївка 07:05

Розклад у зворотньому напрямку