Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 780

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Вінниця Суми 780 (ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС") до 27/03/2021 по суботах та неділях; 5,8/03/2021 8:01

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Вінниця 13:46
Козятин-1 14:34 14:36
Київ-Пас. 16:47 17:07
Дарниця 17:23 17:25
Ніжин 18:27 18:28
Бахмач-Пас. 19:14 19:15
Конотоп-Пас. 19:35 19:38
Путивль 20:16 20:17
Ворожба 20:41 20:56
Білопілля 21:04 21:05
Суми 21:47

Розклад у зворотньому напрямку