Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 46

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Лисичанськ Ужгород 46 23,24,26,27,29,30/11, 2,3,5,6,8,9,11,12/12/2020 31:41

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Лисичанськ 06:53
Рубіжне 07:11 07:15
Кремінне 07:31 07:33
Кабанне 07:54 07:56
Сватове 08:20 08:25
Куземівка 08:52 08:54
Кислівка 09:13 09:15
Куп'янськ-Вузл. 09:37 09:57
Шевченкове-Півд. 10:34 10:36
Чугуїв 11:10 11:12
Харків-Пас. 12:04 12:37
Люботин 13:10 13:12
Богодухів 13:58 14:00
Кириківка 14:41 14:43
Тростянець-Смородине 15:06 15:09
Суми 16:07 16:37
Білопілля 17:24 17:26
Ворожба 17:37 17:59
Путивль 18:29 18:31
Конотоп-Пас. 19:14 19:19
Бахмач-Пас. 19:43 19:45
Ніжин 20:40 20:42
Дарниця 22:07 22:09
Київ-Пас. 22:27 22:47
Святошин 23:08 23:10
Малин 00:24 00:26
Коростень 01:01 01:03
Яблунець 01:38 01:39
Новоград-Волинський 1 02:19 02:21
Радулино 02:46 02:48
Шепетівка 03:15 03:38
Славута-1 04:02 04:04
Кривин 04:19 04:21
Острог 04:41 04:43
Дубно 05:40 05:44
Радивилів 06:19 06:21
Броди 06:31 06:47
Львів 08:15 08:41
Стрий 09:42 09:44
Славське 10:40 10:42
Лавочне 10:54 11:03
Воловець 11:40 11:50
Свалява 12:23 12:26
Карпати 12:36 12:38
Мукачево 12:56 13:02
Батьово-Пас. 13:40 13:44
Ужгород 14:34

Розклад у зворотньому напрямку