Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 41

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Дніпро Трускавець 41 з 25/10/2020 по непарних, при двох непарних 29,1,3 20:41

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Дніпро-Головний 14:26
Кам'янське-Пас. 14:59 15:01
Верхньодніпровськ 15:18 15:20
Вільногірськ 15:49 15:51
П'ятихатки 16:18 16:20
Олександрія 17:33 17:35
Знам'янка-Пас. 18:19 18:24
Фундукліївка 19:07 19:09
Кам'янка 19:24 19:26
Ім.тараса Шевченка 19:46 20:01
Городище 20:44 20:46
Корсунь 21:05 21:07
Миронівка 21:38 21:40
Біла Церква 22:32 22:34
Козятин-1 00:20 00:25
Вінниця 01:24 01:29
Хмельницький 03:30 03:58
Підволочиськ 05:07 05:11
Тернопіль-Пас. 06:01 06:20
Злочів 07:15 07:17
Красне 07:42 07:44
Підзамче 08:16 08:18
Львів 08:28 08:53
Дрогобич 10:25 10:48
Трускавець 11:07

Розклад у зворотньому напрямку