Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 601

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Солотвино 601 24/12/2020-26/03/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 12:24

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 20:38
Самбір 21:58 22:01
Старий Самбір 22:21 22:23
Стрілки 22:41 22:43
Турка 23:22 23:24
Сянки 00:01 00:02
Волосянка-Закарпатська 00:37 00:39
Ставне 00:55 00:56
Кострино 01:21 01:22
Великий Березний 01:48 01:50
Перечин 02:13 02:15
Ужгород 02:42 03:02
Чоп-Пас. 03:28 03:48
Батьово-Пас. 04:13 04:18
Берегове 04:56 05:01
Виноградів-Закарпатський 05:51 05:56
Королево 06:13 06:33
Хуст 07:00 07:05
Буштина 07:30 07:32
Тячів 07:47 07:52
Тересва 08:11 08:13
Солотвино-Лікар. 08:43 08:45
Солотвино-1 09:02

Розклад у зворотньому напрямку