Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 86

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Новоолексіївка Львів 86 з 27/10/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3 25:11

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Новоолексіївка 12:20
Партизани 12:34 12:36
Якимівка 13:23 13:25
Мелітополь-Пас. 13:53 14:13
Запоріжжя-1 15:51 15:56
Синельникове-1 16:50 16:52
Дніпро-Головний 17:40 18:00
Кам'янське-Пас. 18:37 18:39
Верхівцеве 19:17 19:19
П'ятихатки 20:14 20:16
Олександрія 21:43 21:46
Знам'янка-Пас. 22:35 22:40
Ім.тараса Шевченка 23:52 00:28
Цвіткове 00:58 01:00
Корсунь 01:31 01:33
Миронівка 02:04 02:06
Біла Церква 02:58 03:00
Козятин-1 04:40 04:42
Вінниця 05:50 06:00
Жмеринка-Пас. 06:54 07:28
Хмельницький 09:08 09:20
Підволочиськ 10:34 10:36
Тернопіль-Пас. 11:21 11:26
Злочів 12:21 12:23
Красне 12:47 12:49
Львів 13:31

Розклад у зворотньому напрямку