Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 712

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Костянтинівка 712 (ІНТЕРСІТІ+) з 25/10/2020 щоденно 6:34

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 06:12
Дарниця 06:28 06:30
Миргород 08:28 08:30
Полтава-Київська 09:19 09:21
Красноград 10:27 10:28
Лозова-Пас. 11:16 11:18
Слов'янськ 12:10 12:12
Краматорськ 12:21 12:23
Дружківка 12:32 12:33
Костянтинівка 12:46

Розклад у зворотньому напрямку