Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 20

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Попасна 20 з 26/10/2020 щоденно 13:15

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 21:54
Полтава-Київська 02:14 02:34
Харків-Бал. 04:52 04:57
Куп'янськ-Вузл. 06:58 07:18
Сватове 08:24 08:26
Кремінне 09:05 09:07
Рубіжне 09:21 09:29
Лисичанськ 09:51 09:59
Лоскутівка 10:30 10:32
Попасна 11:09

Розклад у зворотньому напрямку