Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 86

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Новоолексіївка 86 з 26/10/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2 24:25

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 10:55
Красне 11:40 11:43
Злочів 12:07 12:17
Тернопіль-Пас. 13:17 13:24
Підволочиськ 14:16 14:22
Хмельницький 15:23 15:28
Жмеринка-Пас. 16:53 17:13
Вінниця 17:58 18:03
Козятин-1 18:55 18:57
Біла Церква 20:46 20:48
Миронівка 21:56 21:58
Корсунь 22:32 22:34
Цвіткове 23:09 23:11
Ім.тараса Шевченка 23:42 00:32
Знам'янка-Пас. 01:45 01:50
Олександрія 02:27 02:29
П'ятихатки 03:48 03:50
Верхівцеве 04:22 04:24
Кам'янське-Пас. 04:50 04:52
Дніпро-Головний 05:25 05:50
Синельникове-1 07:02 07:04
Запоріжжя-1 08:00 08:05
Мелітополь-Пас. 09:48 10:08
Якимівка 10:32 10:34
Партизани 11:07 11:09
Новоолексіївка 11:20

Розклад у зворотньому напрямку