Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 29

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Ужгород 29 з 25/10/2020 щоденно 12:11

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 21:08
Бердичів 23:39 23:41
Львів 03:56 04:22
Сколе 05:50 05:52
Воловець 07:08 07:10
Свалява 07:40 07:42
Мукачево 08:05 08:09
Ужгород 09:19

Розклад у зворотньому напрямку