Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 217

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Рахов 217 3-29/09, 1-23/10/2020 по непарних 15:54

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 15:02
Шепетівка 19:06 19:21
Львів 23:47 00:12
Івано-Франківськ 02:43 03:03
Делятин 04:15 04:17
Яремче 04:29 04:37
Ворохта 05:31 05:33
Ясіня 06:09 06:11
Рахів 06:56

Розклад у зворотньому напрямку