Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 20

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Попасна Киів 20 11/07-31/08/2020 щоденно; 2/09-24/10/2020 по парних, при двох непарних 30,2,4 13:36

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Попасна 19:10
Лоскутівка 19:45 19:47
Лисичанськ 20:20 20:30
Рубіжне 20:47 20:49
Кремінне 21:04 21:06
Сватове 21:43 21:45
Куп'янськ-Вузл. 22:52 23:13
Харків-Бал. 01:10 01:15
Полтава-Київська 03:36 03:56
Київ-Пас. 08:46