Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 868

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Жмеринка Київ 868 з 4/07/2020 по суботах, неділях, понеділках; 25/08/2020 5:49

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Жмеринка-Пас. 05:48
Тартак 05:57 05:58
Браїлів 06:02 06:03
Козачівка 06:06 06:07
Демидівка 06:11 06:12
Могилівка 06:16 06:17
Гнівань 06:22 06:23
Селищанський 06:27 06:28
Яришівка 06:33 06:34
Веселка 06:36 06:37
Тюшки 06:39 06:40
Порпурівський 06:45 06:46
Вінниця 06:51 06:57
Вінниця-Вантажна 07:03 07:04
Десенка 07:11 07:12
Сосонка(Обп) 07:17 07:18
Сальницький(Пп) 07:21 07:22
Калинівка-1 07:27 07:28
Варшиця 07:33 07:34
Гулівці 07:38 07:39
Голендри 07:51 08:06
Миколаївка 08:12 08:13
Кордишівка 08:19 08:33
Козятин-1 08:46 08:48
Білосілля 09:08 09:09
Чорнорудка 09:13 09:14
Брівки 09:27 09:28
Попільня 09:43 09:44
Кожанка 10:00 10:01
Фастів-1 10:19 10:29
Мотовилівка 10:45 10:46
Васильків-1 10:55 10:56
Боярка 11:09 11:10
Вишневе 11:18 11:19
Київ-Волинський 11:25 11:26
Караваєві Дачі 11:30 11:31
Київ-Пас. 11:37

Розклад у зворотньому напрямку