Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 228

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Бердянськ Київ 228 2/07-12/09/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 16:33

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Бердянськ 17:22
Верхній Токмак-1 18:47 18:49
Пологи 19:34 20:04
Гайчур 20:50 20:52
Мечетна 21:15 21:17
Чаплине 21:41 22:16
Синельникове-2 23:32 23:34
Дніпро-Головний 00:35 00:55
Кам'янське-Пас. 01:31 01:33
П'ятихатки 02:38 02:40
Олександрія 03:55 03:57
Знам'янка-Пас. 04:40 04:45
Ім.тараса Шевченка 05:55 06:10
Біла Церква 08:23 08:25
Київ-Пас. 09:55

Розклад у зворотньому напрямку