Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 228

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Бердянськ 228 1/07-11/09/2020 по непарних, при двох непарних 27,29,1,3 17:38

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 15:07
Трипілля-Дніпр. 15:48 15:58
Ім.тараса Шевченка 18:32 18:37
Знам'янка-Пас. 19:48 19:50
П'ятихатки 21:48 21:50
Кам'янське-Пас. 23:12 23:14
Дніпро-Головний 23:47 00:24
Синельникове-2 01:07 01:09
Чаплине 02:19 03:11
Мечетна 03:36 03:38
Гайчур 03:59 04:01
Пологи 04:55 05:29
Верхній Токмак-1 06:25 06:27
Бердянськ 08:45

Розклад у зворотньому напрямку