Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 88

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ковель Новоолексіївка 88 7/07-23/10/2020 по непарних, при двох непарних 27,29,1 23:43

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ковель-Пас. 10:14
Рожище 11:13 11:15
Ківерці 11:32 11:54
Луцьк 12:10 12:33
Ківерці 12:50 12:51
Рівне 13:42 13:49
Здолбунів-Пас. 14:03 14:15
Острог 14:40 14:42
Кривин 14:59 15:01
Славута-1 15:15 15:17
Шепетівка 15:40 15:42
Полонне 16:15 16:17
Печанівка 16:44 16:46
Чуднів-Волинський 17:09 17:11
Бердичів 17:41 17:43
Козятин-1 18:10 18:36
Біла Церква 20:28 20:30
Миронівка 21:29 21:31
Корсунь 22:05 22:08
Городище 22:28 22:39
Ім.тараса Шевченка 23:20 23:35
Фундукліївка 00:06 00:08
Знам'янка-Пас. 00:55 00:58
Олександрія 01:34 01:36
П'ятихатки 02:52 03:04
Верхівцеве 03:36 03:38
Кам'янське-Пас. 04:05 04:07
Дніпро-Головний 04:40 04:58
Синельникове-1 05:46 05:48
Запоріжжя-1 06:40 06:45
Мелітополь-Пас. 08:23 08:43
Якимівка 09:07 09:09
Партизани 09:43 09:45
Новоолексіївка 09:57

Розклад у зворотньому напрямку