Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 116

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Бердянськ 116 ("МАЯК") з 12/06/2020 щоденно, крім 18-22/10/2020 16:27

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 19:19
Миронівка 20:34 20:36
Цвіткове 21:40 21:47
Ім.тараса Шевченка 22:18 22:33
Кам'янка 22:53 22:55
Знам'янка-Пас. 23:53 00:05
Олександрія 00:41 00:43
П'ятихатки 02:03 02:05
Верхівцеве 02:37 02:39
Кам'янське-Пас. 03:04 03:06
Дніпро-Головний 03:38 04:08
Синельникове-1 04:58 05:00
Запоріжжя-1 05:52 06:43
Оріхівська 07:56 07:58
Пологи 08:40 09:09
Синя Гора 09:48 09:50
Верхній Токмак-1 10:07 10:09
Нельгівка 10:36 10:38
Бердянськ 11:46

Розклад у зворотньому напрямку