Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 779

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Суми Київ 779 (ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС") 1/06-23/10/2020 по 1,2,3,4,5 днях тижня 4:25

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Суми 05:34
Білопілля 06:08 06:09
Ворожба 06:16 06:31
Путивль 06:56 06:57
Конотоп-Пас. 07:34 07:37
Бахмач-Пас. 07:55 07:56
Ніжин 08:39 08:40
Дарниця 09:42 09:44
Київ-Пас. 09:59

Розклад у зворотньому напрямку