Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 887

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Коростень Вінниця 887 31/07-24/10/2020 щоденно, крім понеділків 3:47

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Коростень 08:22
Нова Борова 08:56 08:58
Горбаші 09:21 09:23
Житомир 09:45 09:50
Бердичів 10:40 10:42
Козятин-1 11:09 11:11
Калинівка-1 11:47 11:49
Вінниця 12:09

Розклад у зворотньому напрямку