Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 769

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Кам'янець-Подільсь 769 ("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС") до 24/10/2020 щоденно 7:54

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 14:55
Козятин-1 16:49 16:51
Вінниця 17:44 17:48
Жмеринка-Пас. 18:33 18:52
Хмельницький 20:14 20:18
Гречани 20:28 20:43
Ярмолинці 21:30 21:32
Дунаївці 21:53 21:55
Кам'янець-Подільський 22:49

Розклад у зворотньому напрямку