Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 298

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Херсон 298 25/06-13/09/2020 щоденно, крім 20/07-4/09/2020 11:53

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 23:57
Миронівка 01:13 01:15
Ім.тараса Шевченка 02:43 02:58
Долинська 05:28 05:40
Кривий Ріг-Головний 07:45 07:50
Апостолове 08:32 08:54
Високопілля 09:21 09:23
Біла Криниця 09:59 10:01
Березнегувате 10:25 10:27
Снігурівка 11:02 11:04
Херсон 11:50

Розклад у зворотньому напрямку