Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 126

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Костянтинівка Київ 126 до 24/10/2020 щоденно 11:59

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Костянтинівка 21:45
Дружківка 22:04 22:06
Краматорськ 22:18 22:23
Слов'янськ 22:37 22:44
Барвінкове 23:16 23:18
Лозова-Пас. 00:13 00:36
Сахновщина 01:15 01:17
Кегичівка 01:42 01:44
Красноград 02:05 02:07
Карлівка 02:40 02:42
Полтава-Півд. 03:24 03:56
Полтава-Київська 04:22 04:27
Миргород 05:50 05:52
Лубни 06:44 06:46
Гребінка 07:24 07:27
Бориспіль 08:54 08:57
Дарниця 09:19 09:23
Київ-Пас. 09:44

Розклад у зворотньому напрямку