Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 774

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Шостка Київ 774 ("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС") 12/06-24/10/2020 по 1,4,5,6,7 днях тижня 4:08

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Шостка 15:21
Терещенська 15:34 15:36
Кролевець 15:55 15:57
Конотоп-Пас. 16:30 16:32
Бахмач-Пас. 16:54 16:56
Бахмач-Київ. 17:00 17:02
Плиски 17:21 17:23
Ніжин 17:52 17:54
Дарниця 19:07 19:09
Київ-Пас. 19:29

Розклад у зворотньому напрямку