Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 108

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Ужгород 108 до 24/10/2020 щоденно 19:10

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 21:09
Одеса-Застава 1 21:23 21:25
Роздільна-1 22:20 22:23
Подільськ 00:03 00:14
Кодима 01:39 01:41
Крижопіль 02:13 02:15
Вапнярка 02:33 02:35
Жмеринка-Пас. 03:40 04:08
Деражня 05:05 05:07
Хмельницький 05:36 05:44
Волочиськ 06:41 06:43
Тернопіль-Пас. 07:36 07:40
Львів 09:45 10:11
Стрий 11:13 11:15
Сколе 11:45 11:47
Славське 12:15 12:18
Лавочне 12:31 12:41
Воловець 13:19 13:29
Свалява 14:01 14:04
Карпати 14:13 14:15
Мукачево 14:31 14:36
Батьово-Пас. 15:05 15:08
Чоп-Пас. 15:30 15:50
Ужгород 16:19

Розклад у зворотньому напрямку