Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 744

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Київ, Дарниця 744 (ІНТЕРСІТІ+) 27/06-24/10/2020 щоденно 5:41

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 06:02
Підзамче 06:10 06:11
Дубно 07:25 07:26
Коростень 09:43 09:44
Святошин 11:04 11:05
Київ-Пас. 11:17 11:25
Дарниця 11:43

Розклад у зворотньому напрямку