Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 82

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Новоолексіївка Харків 82 ("ХАРКІВ") 17/09-23/10/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3 7:40

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Новоолексіївка 22:18
Якимівка 23:17 23:19
Мелітополь-Пас. 23:41 00:01
Запоріжжя-1 01:30 01:35
Павлоград-1 03:02 03:04
Лозова-Пас. 04:02 04:04
Лихачове 04:45 04:47
Харків-Пас. 05:58

Розклад у зворотньому напрямку