Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 282

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Генічеськ Хмельницький 282 1-15/09/2020 по непарних 20:56

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Генічеськ 14:39
Новоолексіївка 14:53 14:55
Якимівка 15:51 15:53
Мелітополь-Пас. 16:15 16:35
Запоріжжя-1 18:07 18:12
Дніпро-Головний 20:05 20:24
Кам'янське-Пас. 21:03 21:05
Олександрія 23:45 23:47
Знам'янка-Пас. 00:30 00:33
Ім.тараса Шевченка 01:42 01:57
Городище 02:40 02:42
Миронівка 03:29 03:31
Київ-Пас. 04:45 05:00
Фастів-1 05:54 05:57
Козятин-1 07:37 07:41
Вінниця 09:23 09:27
Хмельницький 11:35

Розклад у зворотньому напрямку