Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 102

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Херсон Київ 102 15/09-24/10/2020 щоденно 11:25

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Херсон 19:33
Снігурівка 20:22 20:24
Березнегувате 20:59 21:01
Біла Криниця 21:25 21:27
Високопілля 22:01 22:03
Апостолове 22:32 22:54
Кривий Ріг-Головний 23:32 23:37
Тимкове 00:48 01:12
Маржанівка 01:45 01:47
Ім.тараса Шевченка 03:52 04:07
Цвіткове 04:37 04:39
Миронівка 05:35 05:37
Кагарлик 05:55 05:57
Київ-Пас. 06:58

Розклад у зворотньому напрямку