Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 102

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Херсон 102 14/09-24/10/2020 щоденно 12:16

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 19:38
Кагарлик 20:40 20:42
Миронівка 21:02 21:04
Цвіткове 22:32 22:34
Ім.тараса Шевченка 23:05 23:24
Долинська 02:01 02:21
Тимкове 02:22 02:46
Кривий Ріг-Головний 03:52 03:57
Апостолове 04:36 04:58
Високопілля 05:25 05:27
Біла Криниця 05:55 05:57
Березнегувате 06:19 06:21
Снігурівка 06:56 07:08
Херсон 07:54

Розклад у зворотньому напрямку