Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 110

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Херсон 110 до 24/10/2020 щоденно, крім 11/09-23/10/2020 19:05

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 16:21
Підзамче 16:32 16:34
Красне 17:07 17:09
Злочів 17:31 17:33
Тернопіль-Пас. 18:29 18:44
Підволочиськ 19:34 19:36
Волочиськ 19:46 19:48
Хмельницький 20:46 20:51
Деражня 21:23 21:25
Жмеринка-Пас. 22:30 22:55
Вінниця 23:38 23:42
Козятин-1 00:34 00:36
Біла Церква 02:14 02:16
Миронівка 03:05 03:07
Корсунь 03:41 03:43
Городище 04:03 04:05
Ім.тараса Шевченка 04:45 05:00
Фундукліївка 05:31 05:33
Чорноліська 06:05 06:07
Куцівка 07:10 07:12
Долинська 07:32 07:52
Казанка 08:25 08:27
Новий Буг 08:50 08:52
Явкине 09:28 09:33
Миколаїв Пас. 10:23 10:28
Херсон 11:26

Розклад у зворотньому напрямку